Ak ste rodičom maloletých detí, dávajte si veľký pozor na to, čo robia a s kým komunikujú na internete. Veľmi jednoducho sa totiž môžu dostať do paste mužom, ako je tento Slovák, ktorý sa už našťastie dostal do rúk polície.

Sociálne siete sú doslova ideálnym miestom pre zvrhlých pedofilov, ktorí sa potrebujú ukájať na fotkách a videách maloletých. O jednom z nich nedávno rozhodoval súd, pričom sa na verejnosť dostali detaily prípadu.

Ako informuje portál Topky.sk, muž na internete vystupoval pod rôznymi prezývkami, avšak neváhal zverejňovať aj svoje vlastné fotografie. Pri jednom z nickov mal dokonca vytvorený fotoalbum s názvom Kto si ho dá za 20Eur – to, aké snímky sa v ňom nachádzali, si asi viete domyslieť. V ďalších albumoch mal fotky nahých detí, ktoré propagoval na takzvanom skle v spoločných skupinách.

,,Kto chce videá a fotky od 14-ročnej? RP dám vám kontakt na ňu, zvrhlá 15-ročná domina chce otroka… finančného aj se*uálneho.. ak ste poslušní, pošle vám aj odmenu… píšte jej na profil,“ alebo ,,Kto pomení mladé dievčatká?“ zneli jedni z množstva pedofilných odkazov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Niekedy sa ako mladé dievča prezentoval dokonca aj on sám. ,,Štedrý sponzor pre 14-ročnú? Budem sa fotiť, ako budeš chcieť,“ lákal mužov na zvrhlé dievčenské fotky chlap, ktorého za jeho nechutné praktiky Okresný súd v Bratislave odsúdil na štyri roky a osem mesiacov.

Zdroj: Topky.sk | Foto: depositphotos.com