Dokážete si predstaviť, že dospelý chlap obľubuje materské mlieko? Nie? Tak vás vyvedieme z omylu. Hoci je to neuveriteľné, jeden taký žije v Atlante. Brad Leeson, ktorý má 36 rokov, sa venuje kulturistike a myslí si, že materské mlieko mu pomáha k lepšej postave.

Možno ste si povedali, že je to neuveriteľné, avšak mladý muž si dopomáha k dokonalejšej postave materským mliekom. Nejde o nič ojedinelé, avšak Brad ho nezískava prostredníctvom kúpi, no je ,,dojčený” priamo z prsníka svojej partnerky Jennifer Mulford. Jen je jeho dávna láska zo školy, ktorá má slabosť pre dojčenie. Spočiatku hľadala nejakého záujemcu na internete, nakoniec sa však zverila svojmu partnerovi. Ten bol z nápadu nadšený a Jennifer tak dojčí aj 20 rokov po narodení dcéry.

jennifer

Ako tvrdí Jennifer, s Bradom chceli mať vo vzťahu magické puto, ktoré sa dá dosiahnuť len dojčením. Preto si vzala pauzu aj v práci, aby mu mohla dopriať materské mlieko kedykoľvek bude ,,hladný”. Majú vytvorený dokonca rozvrh – každé dve, maximálne tri hodiny je ten správny čas. A vôbec nezáleží na tom, kde práve sú. Nuž, 100 ľudí 100 chutí. Aj keď je to prinajmenšom dosť nevšedné.

jennifer3

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.