Neznámy majiteľ rozkošného maličkého psíka, ktorého rasa je zrejme špic, sa nechal až príliš uniesť šialenstvom posledných dní – hrou Pokemon Go. Fanúšik tejto hry chcel mať doma známeho žltého pokémona menom Pikačú a rozhodol sa vytvoriť si imaginárneho pokémona zo svojho psa!

Video, na ktorom neznáma osoba natáča maličkého psíka, ktorý je prefarbený ako Pikačú, už videlo a zdieľalo niekoľko miliónov ľudí na sociálnych sieťach. Drvivá väčšina komentárov sa stotožňuje s názorom, že majiteľ psa to neskutočne prehnal. Nešťastný životný údel rozkošného chlpáča nenechal chladným najmä milovníkov zvierat a k celej situácii sa na svojom portáli vyjadrila aj organizácia PETA. Táto nezisková organizácia za práva zvierat tento čin jednoznačne odsúdila, nakoľko údajne neexistuje žiadny bezpečný spôsob, ako prefarbiť psa alebo akékoľvek iné zviera. Zvieratám pri prefarbení ich srsti hrozia veľmi vážne zdravotné komplikácie. Farbe potrvá veľmi dlho, kým začne z chlpov psa miznúť, a tak si maličký (zrejme) špic bude musieť na svoj nový look zvyknúť.

Video: Facebook.com | Foto: lh4.ggpht.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)