Prešiel už presne rok od šokujúceho ohlásenia rozpadu manželstva Lucky Vondráčkovej a Tomáša Plekanca, ktorým sa v priebehu pár mesiacov celý život obrátil naruby. Hoci speváčku po odhalení hokejistovej novej milenky mnohí ľutovali, zdá sa, že ona sa vôbec až tak strašne netrápi.

Rozvodové ťahanice prominentného páru sa koncom roka vyhrotili natoľko, že sa česká hudobná stálica musela natrvalo presťahovať späť do rodnej zeme. Boj o deti a veľký majetok či následné ohlásenie radostného očakávania Plekancovho dieťaťa s tenistkou Luciou Šafářovou – to všetko boli správy, s akými počítal asi len málokto.

Plekanec Safarova

Napriek tomu, že speváčka a herečka v jednej osobe v poslednom období pôsobila veľmi smutne a vyčerpane, po jej boku má podľa nových informácií už nejakú dobu stáť nový muž. Čerstvý objav dokonca známu hviezdu sprevádzal počas nedávneho odletu do Kanady, kde dvojica neunikla pozornosti všímavých paparazzi fotografov.

Lucie Vondráčková

Tajomným chlapíkom z letiska je o 10 rokov mladší adrenalínový športovec Tomáš Zonyga, ktorý sa venuje parkouru a vlastnej značke oblečenia. „Lucka nechce, aby to ktokoľvek vedel, ale je zamilovaná. Nehodí sa jej síce, aby to vyšlo najavo pred rozvodovou bitkou, ale už má tiež nového partnera,“ prezradil pre Expres.cz zdroj z blízkeho okolia blondínky, pričom na Instagrame sa objavili ohlasy, že vzťah so známym fešákom trvá už asi polroka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomáš Zonyga

Tomáš Zonyga

Zdroj: Expres.cz | Foto: Facebook/Lucie Vondráčková official, Instagram/tomas_zonyga, Lucie.safarova