V rámci relácie V siedmom nebi predstavil moderátor Vilo Rozboril rodinu, ktorej sa len pred pár mesiacmi otočil celý život naruby. Matka štyroch detí totiž psychicky nezvládla manželovu žiadosť o rozvod a pokúsila sa o samovraždu. V dôsledku toho zostali nevinné stvorenia v opatere starých rodičov. Tento smutný príbeh má však prekvapivú dohru!

Babka Petronela spolu s manželom majú doma už pár mesiacov poriadne rušno. Museli totiž náhle uchýliť štyri vnúčence, ktorých mama sa kvôli nešťastnej láske predávkovala liekmi. Hoci sa tento incident, našťastie, neskončil tragicky, mladá žena upadla do kómy, pričom po prebudení zostala ťažko postihnutá. Bezbranné ratolesti tak zarážajúcim spôsobom prišli o obidvoch rodičov, keďže ani otec o nich veľký záujem nejavil.

v siedmom nebi

Vilo Rozboril sa spoločne s manželkou Sandrou rozhodli tejto milujúcej rodine osobne podať pomocnú ruku. Pripravili im totiž krásne prekvapenia v podobe nezabudnuteľných zážitkov, a dokonca chorej tridsiatničke zabezpečili nový invalidný vozík a dlhodobú starostlivosť špičkového fyzioterapeuta.

Nečakaný zvrat

Krátko po odvysielaní ťažkého životného údelu sa však dozvedáme zaujímavé novinky. Obetavá babička oznámila, že v ich domácnosti začína svitať na lepšie časy. „Začína sa to meniť. Aj ten syn sa začína meniť k dobrému. Takže, dúfajme, že to bude dobré. Nebolo to jednoduché, keď sa tak zachoval, ale život a Boh vravia: odpúšťaj! Nie vždy je život jednoduchý. Videla som na ňom, že mu to je ľúto. Lebo svoju ženu má rád a tiež aj deti. A tých sedemnásť spoločných rokov… Prežili aj to pekné, aj zlé veci. Ja verím, že ho to trápi,“ prekvapila svojím vyjadrením pre joj.sk.

Hneď nato dodala, že aj naštrbené vzťahy v rodine sa pomaly začínajú meniť k lepšiemu. „Žijeme už v jednom dome. Takže, teraz sú už spolu každý deň. Tá cesta sa blíži k dobrému, sa mi zdá,“ uzavrela s nádejou. Tešíme sa z dobrých správ a pevne veríme, že sa tejto rodinke konečne podarí nájsť vytúžený pokoj.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

v siedmom nebi

Zdroj: Joj.sk | Foto: Facebook/Vsiedmomnebi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.