75-tisíc eur si z 13. série reality šou Farma domov odniesol absolútny víťaz Miroslav Debnár, ktorý si veril už od samotného začiatku. Krátko nato, čo si odniesol titul kráľa statku, uviedol, že si výhru nechá pre seba. To sa však zmenilo! 

Rozprávkovú sumu si Mesut podľa svojich vlastných slov zaslúžil. ,,Prišiel som sem pozbierať tie peniaze, ktoré som pozbieral, a idem domov spokojný,“ vyjadril sa záhradník v decembri tesne po finále vo Farme X-tra.

Mladík z Banskej Bystrice okrem financií získal aj lásku. Tá vraj niečo z jeho kôpky peňazí uvidí. ,,Výhra sa určite nejde deliť, ale sľúbil som Natálke, že ju zoberiem na nejakú peknú dovolenku, tak to plánujem dodržať,“ dodal v spomínanom rozhovore. Teraz k Mesutovi zavítal exarmár Lukáš Stanislav, ktorému v jeho šou Kauzičky z Farmičky Miro prezradil, že sa nakoniec sa o výhru podelí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Musím povedať, že odštipnem niekomu… Neostane všetka výhra mne,“ uviedol Mesut. ,,Nebudem to konkretizovať. Je to medzi nami. Jednoducho sú to moje peniaze. Ja sa tiež nestarám, čo ľudia robia so svojimi peniazmi. Je to na mne, koho podporím po Farme. Nepotrebujem to dávať niekde na sociálne siete, aby som si tým zlepšil meno, ani nikde na internet. Jednoducho, je to moja vec a boli na tej Farme adepti, ktorí si to zaslúžili vyhrať možno viac, ale mám s nimi takú dohodu, že to nebudú tiež konkretizovať,“ otvoril sa brunet, ktorý je odhodlaný si svoje tajomstvo strážiť.

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Stanislav, Instagram/mesut.debnar, markiza.sk