Blíži sa ďalší piatkový duel na Farme, no viacerým obyvateľom sídla sa aktuálny vývoj diania v hre vôbec nepozdáva. Mešťania boli totiž nedobrovoľne postavení pred situáciu, kedy mali spomedzi seba pomocou náhodného žrebovania vybrať nového duelanta. Po finálnom verdikte sa však jeden zo súťažiacich nahnevane oboril!

Čierny krížik si na zdrape papiera našla bývalá finalistka Miss Xénia Gregušová, čo znášala o to ťažšie, že si už jeden súboj v aréne tvrdo odkrútila. A hoci by sa mohlo v posledných dňoch zdať, že na ňu Matúš tak trochu zanevrel, po vyhlásení jej mena ostal v absolútnom zdesení.

xenia matuš farma

,,Nepustím ju! Ja idem za ňu,” dušoval sa v tajnom rozhovore s Monikou Šulekovou, ktorá priznala, že podobnú variantu i ona sama zvažovala. Zdá sa teda, že výsledok náhodného losovania poniektorým statkárom vôbec nie je po chuti, najmä potetovaný fešák sľubuje, že do zahájenia súboja zamieša ešte karty.

Matúš je rozhodnutý prijať dve možnosti. Buď mu bude umožnené sa za krásnu plavovlásku osobne obetovať a nastúpiť do arény namiesto nej, alebo v prípade, že by jeho spriaznená duša zo súťaže vypadla, pobalí si kufre a odchádza tiež!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Farma.markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube, Instagram/Farma.markiza