To snáď ani nie je pravda! Po tom, ako Katka Knechtová a Petr Borkovec konečne prestali tajiť svoj vzťah, pričom city k mladíkovi už na verejnosti neskrývala ani speváčka, prišiel ďalší nečakaný vzrat. Dvojica je vraj opäť od seba a neuveríte kvôli čomu!

Už to vyzeralo tak, že vo vzťahu Katky Knechtovej a Petra Borkovca opäť začalo svietiť slnko. Párik, ktorý sa dal dokopy počas tohtoročnej SuperStar, totiž prekypoval vzájomnou láskou. Veľkú rolu však v jeho prípade hral pravdepodobne aj vek. Veď len nedávno sa 19-ročný spevák vyjadril, že napríklad o dieťatku nemôže byť ani reč, keďže nemá ešte ani maturitu a určite by teraz rodičom byť nemohol. Viac sa dočítate — TU —

Čo môže za ich odlúčenie?

37-ročná Prešovčanka sa po Petrovom vyjadrení určite necítila najlepšie, a preto možno aj táto skutočnosť zamiešala karty tak, že je už aktuálne dvojica zase od seba. Avšak dieťa nemá byť pravým dôvodom rozchodu. Ako prezradil portálu Extra.cz Borkovcov kamarát, za odlúčením má stáť Petrove prílišné holdovanie alkoholu a vymetanie rôznych párty, čomu sa ale v jeho veku ani nemožno čudovať. “Kataríne sa skrátka nepáči, že Petr žúruje a na jej vkus veľa pije,” prezradil.

Mladý Superstarista dokonca nič z toho nepopiera, práve naopak – svojím vyjadrením vás teraz poriadne šokuje. “Možno mám naozaj vážne problémy s alkoholom,” priznal Knechtovej dnes už bývalý priateľ. Či sa jeho cesty s krásnou slovenskou divou opäť spoja, zrejme ukáže až čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Katka Knechtova Petr Borkovec

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instgaram/katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official