Seriál Oteckovia nám každý deň prináša na obrazovky nejakú šokujúcu zápletku, veď bez toho by to predsa nebolo ono. Najnovšie nás tak bude čakať poriadne nečakaný zvrat. Pozrite sa, kto strávi noc v Tomášovom dome!

Ak by ste si mysleli, že sa v dome Tomáša Oravca (Marek Fašiang) uvelebí Linda (Mary Bartalos), musíme vás sklamať. Tá si užíva náruč novej postavy Miša, ktorého stvárňuje herec Richard Auntner. Na veterinárovom gauči tak skončil jeho kamarát Marek (Vlado Kobielský), Tomáš ho totiž na nejaký čas prichýlil. Avšak sympatický údržbár noc nestrávil sám.

oteckovia

Budú zase spolu?

A keďže Peťuška (Natália Puklušová) už v seriáli Oteckovia nehrá, vylučovacou metódou ste asi prišli na to, že Marek spal s Tamarou (Zuzana Mauréry), pričom spoločnosť im robili aj ich dve dcéry. Aké bude mať spoločná noc bývalých manželov dôsledky, uvidíme už dnes podvečer. Zatiaľ si môžete pozrieť ukážku.

Zdroj: Markíza.sk/Streamable | Foto: YouTube, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)