Východniarka Andrea Matejčíková sa preslávila ako účastníčka jedenástej série markizáckej reality šou Farma. Na statok zavítala ako jedna zo štvorice pomocníkov a napokon sa jej podarilo v hre pomerne dlho zotrvať. Spočiatku tichá a nenápadná osôbka mimo kamier vyráža dych – kočka s prezývkou Deya sa niekoľko mesiacov po decembrovom finále prezentuje ako poriadne zvodná šelmička.

Sympatická plavovláska síce rozdávala plaché úsmevy na všetky strany, no do súťaže si na pleciach niesla ťažký životný údel. V minulosti zažívala nepríjemné veci, na aké sa jej vo vidieckom sídle veľmi trpko spomínalo. Napriek tomu si dokázala na farme nájsť pár dobrých priateľov a postupne do kolektívu predsa len zapadla.

Farma 11 Gabo Deya

Necelého polroka po skončení natáčania by ste však Deyu na ulici zrejme ani nespoznali. Kráska odhodila vzhľad nevinniatka a momentálne vábi pohľady mimoriadne atraktívnym zjavom a sršiacim sebavedomím. Výrazný mejkap, plné pery, zafarbené vlasy či provokatívne oblečenie – to všetko sú črty vynovenej ex-markizáčky. Treba uznať, že táto premena zovňajšku rozhodne stojí za to!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

andrea deya matejčíková

Pikantnejší záber Deyi si môžete pozrieť TU

Zdroj|Foto: Instagram/crazydeya