Podobne ako v prípade nesúrodého páru Lucia a Ivan majú aj Júlia s Ľubom v manželstve pomerne veľké problémy. Fitnes trénerovi na žene vadí napríklad jej smiech, manažérka sa zas sťažuje na jeho flirt s inými dámami a nestabilné pracovné zázemie. Napriek tomu, že už dvojica stihla absolvovať nejednu hádku, chce to spolu skúsiť a vzťah si udržať, Ľubo sa dokonca podujal k riskantnému kroku. Kúpil svojej milej šteniatko!

To, čo na prvý pohľad vyzerá ako nádherné gesto, sa nemusí vždy vyplatiť. Kúpa zvieratka, aj v prípade, že sa na nej obaja partneri dohodnú, je záväzok na niekoľko rokov. Ľubo sa však i tak rozhodol skúsiť šťastie.

„To je asi najkrajší darček v živote!,“ dušovala sa šťastná a dojatá Júlia, keď k nej pribehlo nádherné biele šteniatko a vítalo ju doma, vrtiac chvostíkom. Psíka sa nevedela nabažiť a hrdý Ľubo si ten pohľad evidentne užíval. Manželia sa hneď aj dohodli na mene Harry.

„To je náš prvý spoločný záväzok. Tak som zvedavý, ako sa s tým popasujeme,“ tešil sa 28-ročný tréner a navrhol, aby si rozpísali „zmeny“, kto s ním bude kedy chodiť von. Júlia však automaticky protestovala – chce, aby na prechádzky chodili spoločne všetci traja. Ako rodina.

pár na prechádzke so psom

Hoci sa 24-ročná manažérka potešila snáď ako ešte nikdy počas trvania manželstva, odborníci voči podobným krokom dvíhajú varovný prst. Zadováženie si zvieratka za účelom záchrany vzťahu prirovnávajú k počatiu dieťaťa s tým istým cieľom. Napriek tomu sa ale zdá, že to Júlii a Ľubovi zatiaľ vychádza. Až čas ukáže, či bolo toto riskantné rozhodnutie správne. Celú Júliinu reakciu si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza