Problémy s pleťou trápia mnoho dievčat v tínedžerskom veku, avšak o akné vie rozprávať aj nejedna dospeláčka, ktorej znepríjemňuje život. Herečka Barbora Bezáková sa o svoju „nedokonalú tvár“ rozhodla podeliť s verejnosťou.

Barboru Bezákovú spoznala väčšina Slovákov len nedávno, a to vďaka seriálu Druhá šanca, kde stvárňuje doktorku Lujzu. Pri pohľade na atraktívnu herečku by ste určite nepovedali, že má za sebou neľahký boj s akné, nakoľko jej pleť je dnes naozaj ukážková.

,,Dlho som zvažovala či sem tento príspevok pridávať alebo nie, ale nakoniec som si povedala, že sa nie je za čo hanbiť. Možno si niekto prechádza niečím podobným a môže mu to pomôcť,“ začala na Instagrame brunetka, ktorej problémy odštartovali pred dvomi rokmi, a to používaním prírodných olejčekov.

,,Pretože som na ne čítala vynikajúce recenzie. Ale pleť každého človeka reaguje inak. Neodhadla som to správne a asi po dvoch mesiacoch som sa extrémne vyhádzala. Nikdy som síce nemala dokonalú pleť, trápili ma čierne bodky a sem tam niekde akné, ale takéto zapálené, boľavé a rozsiahle som to nikdy nemala. Bolo mi jasné, že som si v dobrom úmysle akurát tak uškodila, upchala všetky póry, čo existujú a nevedela som ako ďalej,“ posťažovala sa 25-ročná kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po tom, ako Barborka vymenila kozmetiku, jej tvár sa pomaličky znovu dávala do poriadku. ,,Krátko nato som dostala rolu v seriáli Druhá šanca a vôbec si nedokážem predstaviť moju pleť na kamere, keby vyzerala stále ako na fotke 2 a 3,“ napísala k záberom seriálová Lujza, ktorá je dôkazom, že nie všetko musí byť také ružové, ako sa na prvý pohľad zdá. A za to, že vyšla s kožou na trh, jej dámy vzdali obrovský hold.

Zdroj/Foto: Instagram/barborabezak, tvmarkizaofficial