Doba pokročila a ženy, nespokojné s tým, čo im príroda nadelila, majú dnes možnosť byť šťastnejšie. Nie vždy však vyjde všetko podľa našich predstáv, čo je aj prípadom 48-ročnej Britky Anette Stevens. Po dvoch deťoch sa rozhodla pre silikónové implantáty, ktoré ju takmer pripravili o život.

Na Anette po dvoch deťoch zaúčinkovala neúprosná sila gravitácie. Jej prsia už neboli to, čo bývali, a tak sa rozhodla pre zväčšenie a úpravu prsníkov. Do silikónových implantátov investovala takmer 6 500 €. Žena bola konečne spokojná aj napriek tomu, že sa začali pridružovať mnohé problémy. Nespájala si to však s novým poprsím. Sprevádzali ju ostré bolesti v hrudi, nevoľnosť, dýchavičnosť, strata vlasov a búšenie srdca. Po 13 rokoch sa odhodlala ísť k lekárovi.

A prišla k nemu v hodine dvanástej! Silikóny, ktoré jej voperovali, boli totiž v Anglicku zakázané. Obsahovali škodlivé látky, ktoré sa postupne vylučovali do Anettinho tela. Jed z implantátov sa dostal aj do jej krvného obehu. Musela preto podstúpiť operáciu, ktorá ju stála 7 000 € a bolo potrebné vycestovať za ňou do Holandska. Všetko našťastie dobre dopadlo a Anette je dnes šťastná, že je v poriadku a prežila.

Toto nosila Anette 13 rokov vo svojom hrudníku

Foto/Zdroj: thesun.ie

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.