Kým v Hollywoode prišli na to, že na krásnom úsmeve záleží, už pred dvadsiatimi rokmi, slovenské celebrity si, zdá sa, začali uvedomovať jeho dôležitosť až teraz. Ako inak vysvetliť, že naše hviezdičky zrazu rad za radom podstupujú mimoriadne drahé zákroky u zubára? Najnovšie sa takýmto spôsobom nechala „vylepšiť“ sympaťáčka Zuzana Vačková (50).

Horná Dolná či Tvoja tvár znie povedome – odtiaľ krásnu blondínku s večným úsmevom na tvári dôverne poznáme. No predsa sa na nej niečo zmenilo…

Usmiaty hosť na párty

Podľa informácií Nového času sa Zuzana túto stredu objavila na recepcii známej kozmetickej značky. Bola ako vždy dobre naladená a rozdávala okolo seba úsmevy na všetky strany. Prítomní si však všimli, že tentokrát sú ešte o niečo krajšie než obvykle. Herečka totiž do seba investovala tisíce eur, no vôbec to neľutuje. „Rozhodla som sa po dlhom zvažovaní a hľadaní lekára dať si urobiť novú sklovinu. Moje zúbky, aj keď som sa o ne starala, som mala plombované, predné aj spodné krivé zúbky mi zbrúsili,“ povedala pre spomínaný denník.

Takto vyzerala Zuzka pred úpravou chrupu…

Zmena zatiaľ nie je kompletná

Vačková priznala, že pôvodne mala v úmysle nosiť iba strojček, aby tak napravila drobné nedokonalosti, no napokon sa rozhodla pre drastickejšiu zmenu. Tou však zatiaľ prešiel iba horný rad zubov. „Dúfam, že túto moju zmenu vnímate ako zmenu k lepšiemu,“ vyjadrila sa skromne. Svedkovia majú ale jasno v tom, že urobila dobre – jej úsmev pôsobí vďaka úprave skloviny ešte žiarivejšie a veselšie ako predtým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Vačková nové zuby.
… a takto po nej! Pristane jej to, však?
Zuzana Vačková a Twiins
Zuzana s kamarátkou Twiinskou na párty kozmetickej značky. Pozrite na ten úsmev!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/zuzanavackova, Instagram/zuzanavackova