Slovenská herečka, dabérka a moderátorka Zuzana Vačková (48) je známa svojou nekonečne dobrou a pozitívnou náladou, a preto niet divu, že u televíznych divákov patrí k najobľúbenejším tváram obrazoviek.

Zuzka má za sebou nepochybne bohatú divadelnú, ale aj televíznu kariéru. Diváci si ju zamilovali v seriáloch ako Panelák, Dr. Dokonalý, Ordinácia v ružovej záhrade či Horná Dolná. Rodáčka z Nitry rada a často publikuje na svojich sociálnych sietiach rôzne fotky, na ktorých zachytáva svoj spoločenský, cestovateľský a kultúrny život.

Naposledy sa pochválila snímkami z hradu Lietava pri Žiline, kde jej spoločnosť robil bývalý moderátor a súčasný politik Daniel Krajcer. Obaja boli hlavnými postavami pri otváraní expozície na spomínanom hrade. Čo má však Zuzka s Danom spoločné? Herečka to všetko sama vysvetlila v popise: “Hrad Lietava je prenádherný! Ďakujem, Dano, že si ma sem zobral. Určite sa sem s mojim deťmi a kamarátkami vrátim. A ak sa pýtate, čo máme s Danom spoločné, tak 4 roky života na gymnáziu L.Sáru. Vždy našepkal, keď bolo treba. A vždy bol za každú srandu. A to mu zostalo dodnes.”

Foto: Facebook, Instagram