Nejeden divák úspešnej zábavnej šou ostal poriadne zaskočený, keď v porotcovskom kresle nastala nečakaná zmena. Namiesto prostorekého šoumena Andreja Bičana bude totiž súťažiacich v novej sérii programu Tvoja tvár znie povedome hodnotiť obľúbená herečka Zuzana Šebová – tá si môže vďaka tomuto fleku parádne prilepšiť.

Hviezda seriálu Horná Dolná všetkých prekvapila, keď sa ešte počas prebiehajúcej materskej dovolenky rozhodla vrátiť na obrazovky vo veľkolepom štýle. Hoci plavovlásku pravidelne vídame v markizáckom komediálnom programe, účasť v Tvojej tvári je fakt veľká vec.

Zuzana Šebová

Sympatická manželka zabávača Michala Kubovčíka už onedlho doplní dobre známy kolektív v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário Kuly Kollár. Herečka má pritom doma dvojročného synčeka, a teda ešte stále by mala poberať rodičovské dávky. K tým už ale čoskoro pribudne aj nemalá sumička súvisiaca s porotcovaním v zábavnej šou.

Podľa informácií denníka Nový čas si totiž za tento lukratívny job môžu známe tváre zhrabnúť výplaty siahajúce do astronomických výšok – porotca si za účinkovanie v populárnej súťaži odnáša až desaťtisíce eur, čo je naozaj suma, o akej sa väčšine slovenských mamičiek s malými deťmi môže len snívať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tvoja tvar znie povedome

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome, zuzka_kubovcikova_fp