Zrejme najvplyvnejšia slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková si už dlhodobo užíva život ako z rozprávky, pričom v jej svete preplnenom luxusom nechýbajú časté dovolenky v najkrajších destináciách planéty. Populárna brunetka najnovšie poslala pozdravy z exotického ostrova Bali, kde sa ukázala s vynoveným imidžom.

Zuzka sa na nedostatok pozornosti rozhodne sťažovať nemôže – len na Instagrame ju sleduje už viac ako pol milióna ľudí, čím sa bezkonkurenčne zaraďuje medzi naše najsilnejšie osobnosti vo virtuálnom svete. Tisíce fanúšikov tak s obdivom sledujú cestu bývalej playmate, ktorá sa vypracovala na úspešnú a bohatú podnikateľku.

Atraktívna tmavovláska peniazmi rozhodne nešetrí a pravidelne si dopraje vytúžený oddych na slnkom zaliatych plážach. Tentokrát sa Plačková ukázala počas poriadne sýtych raňajok na obľúbenom ostrove Bali, kde aktuálne dovolenkuje so svojou maminou. ,,Takto si predstavujem dokonalé raňajky na dovolenke,” popýšila sa majiteľka vychyteného podniku v Bratislave.

Zuzana Plackova

Okrem plného stola uprostred čarokrásneho mora však ľudí okamžite zaujal jeden zaujímavý detail. Pozorným očiam priaznivcov totiž nemohol uniknúť fakt, že kráska vyzerá akosi inak. Stredobodom záujmu sa tak stali Zuzanine kratšie, svetlejšie a zároveň i vlnité vlasy, s akými ju často nevídame.

,,To háro je super. Nechápem, prečo toľko žehlenia a predlžovania, toto vyzerá najviac cool… najprirodzenejšie,” pochválila ju jedna z obdivovateliek, ktorej názor zdieľalo viacero ďalších ľudí. A ako vzhľad Zuzky Plačkovej hodnotíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

plackova

Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova