Pôvabná Zuzana Kanócz momentálne hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica, kde sa zhostila neurochirurgičky Zuzy naozaj geniálne. Jej postava si okamžite získala srdcia divákov, keďže svojou úprimnosťou je často zdrojom skvelého humoru. 

Po tom, čo Zuzana Kanócz strávila viac rokov na materskej dovolenke s tromi deťmi,  sa opäť rozhodla pomaly pustiť do pracovného kolotoča. V seriáli Nemocnica aktuálne dokazuje, že vôbec nevypadla z formy.

zuzana kanocz

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie sa rodáčka z Košíc podelila so sledovateľmi o radostnú správu — s partnerom Jurajom Lojom sa jej podarilo získať ocenenie IGRIC. Zuzka si vyslúžila sošku za herecký výkon vojvodkyne Henriety vo filme O liečivej vode a Ďuri si cenu vybojoval za úlohu Františka v projekte Šarlatán.

Celebritná mamička sa z úspechu veľmi teší a fotografiami sa pochválila aj na Instagrame. Pod zábermi sa okamžite začali hrnúť samé gratulácie, medzi ktorými nechýbali ani komentáre od známych tvárí, ako je Nela Pocisková, Karin Haydu, Richard Autner či Eva Pavlíková. Zuzke a Jurajovi srdečne gratulujeme!

zuzana kanocz

zuzana kanocz

Zdroj/Foto: Instagram/zuzkakanocz, joj.sk