Všestranná umelkyňa Zuzana Haasová sa už musela popasovať s viacerými neľahkými nástrahami osudu. Po tom, ako prišla o dve detičky, dostihol ju aj rozvod s manželom Martinom Kostkom. Dabingová a televízna herečka však svojím správaním dáva jasne najavo, že ju len tak niečo nepoloží.

Haasovej uplynulý rok sa niesol v znamení nepríjemných životných peripetií, nakoľko po odhalení partnerovej nevery nasledoval bleskový rozvod. Ak by ste si ale mysleli, že kruté udalosti blondínku položia na kolená, mýlite sa.

zuzana haasová

Večne vysmiata plavovláska nestráca na entuziazme a pozitívnu energiu by mohla rozdávať na všetky strany. Zuzana aj naďalej srší skvelou náladou a dokonca sa odhodlala na oživenie vzhľadu zaujímavým ťahom. 38-ročná hviezda blonďatú hrivu vymenila za ohnivú červenú a zároveň zvolila kratší šikmý strih, čo jej osobnosti dodalo neskutočný náboj.

Z herečky sa ako mávnutím čarovného prútika stala úplne iná žena, ktorá nielenže pôsobí mladšie a sviežejšie, ale pri pohľade na ňu by nikomu ani vo sne nenapadlo, že má za sebou zrejme najťažšie obdobie života. Šibalský úsmev, energické odtiene a nezlomná iskra v očiach – to sú znaky vynovenej Zuzany Haasovej, ktorú neskolil ani krach manželstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana haasová

Zdroj|Foto: Instagram/zuzana.haasova