Včera zažili manželia Strauszovci poriadne nepríjemný budíček. O piatej ráno ich z bytu v Ružinove vyviedla NAKA, ktorá sa s nimi následne odviezla do Miloslavova, kde stojí nový dom Zuzany a Reného. Za všetko môže podozrenie z drogovej trestnej činnosti, čo spustilo lavínu rôznorodých reakcií. Bez slova neostala ani Zuzanina kamarátka Jasmina Alagič.

Zuzana a René sú aktuálne v rukách polície, ktorá zadržala dokopy 15 osôb. Do stredy až štvrtku by mal padnúť konečný verdikt o tom, či budú známi podnikatelia prepustení, obvinení, prípadne väznení. Medzičasom sa na Instagrame vyjadrila i populárna moderátorka a influencerka Jasmina Alagič, ktorú so Zuzanou spája nielen kamarátstvo, ale aj práca na spoločných kolagénoch.

„A i keď sa veľmi snažím učiť nedávať nevyžiadané rady, jednu skúsim: čo ak by sme nechali súdenie na tých, ktorí na to majú právo a čo sa mňa týka, celý život všetkým ľuďom bez rozdielu želám iba to, čo si zaslúžia na základe svojich činov,” zanechala včera u seba na profile manželka rapera Rytmus. Napriek tomu, že ide o diplomaticky formulované vety, je viac než jasné, že kráska narážala na kauzu obchodnej partnerky.

Mnohí fanúšikovia dali Jasmine za pravdu, no našli sa i zvedavci, ktorým to jednoducho nedalo. ,,Máš aj ty niečo spoločné so Zuzkou a drogami? Vie sa, že ste úzko spolupracovali, napísal do komentárov istý Mickey. ,,Ja mám so Zuzkou fantastický kolagén, s ktorým sú klienti spokojní. Ak máte záujem, teraz máme novinku na imunitu,“ hviezda šou Česko Slovensko má talent reagovala s nadhľadom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, zomriofficial