Známa instagramová kráľovná sa na sociálnych sieťach rada delí o príspevky zo svojich výletov po celom svete. Počas aktuálnej letnej sezóny si Zuzana Plačková túžila opäť vychutnať oddych pri mori. Po ceste luxusnou limuzínou na letisko vo Viedni však nastala ošemetná situácia, ktorá jej tento plán zrušila. Môže sa takéto niečo stať aj vám?

Vášnivá cestovateľka Zuzana Plačková sa v utorok tešila na ďalší výlet do milovaného Grécka. Bohužiaľ, spravila malú chybičku, kvôli ktorej musela svoju rodinnú dovolenku nečakane odložiť.

Zuzana Plačková

,,Neakceptujú žiadnu chybu! Aj keď máte iba jednu maličkú chybu v tom, že si to zle vypíšete, tak vás nepustia,” obľúbená influencerka sa posťažovala sledovateľom na Instagrame. A kde sa stal omyl? ,,Sme mali chybu v čísle letu. Pritom Grécko nám normálne povolilo vstup do krajiny,” vysvetlila vo videu tmavovláska, ktorú opäť čaká kolotoč vybavovania nového letu.

,,Nové letenky, nové vypisovanie kódov a letíme buď zajtra alebo pozajtra,” prezradila Zuzana, ktorá si však z ďalších opletačiek veľkú hlavu nerobí, nakoľko sa vzápätí pochválila zábermi z rakúskeho hotela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova