Vždy dokonalá vizáž Zuzany Plačkovej nie je žiadnou novinkou. Instagramová hviezda si potrpí na upravený zovňajšok, či už sa jedná o oblečenie, vlasy alebo make-up. Myslíte si, že aj celebrity majú svoje „zlé dni“, kedy sa im napríklad nechce stajlovať alebo ich nemilosrdne skolí nejaká chrípka? V tomto prípade sa mýlite! :D 

Zuzana musí byť s najväčšou pravdepodobnosťou vyslaná na našu Zem z inej galaxie. Nedávno pridala na Instagram príspevok, v ktorom sa sťažuje na to, že musí dni tráviť v spoločnosti čaju a liekov. Brunetka však vôbec nevyzerá ako typicky prechladnutý človek, ktorý má počas choroby červené oči, bledú tvár a tečie mu z nosa. Práve naopak, ex-playmate znova obhájila status kráľovnej a aj počas choroby vyzerá úžasne.

Všimli si to aj fanúšikovia, ktorí udivene a mierne závistlivo (však kto by nezávidel :D ) komentujú jej fotografiu. „Ja som chorá vyzerala úplne inak,“ píše fanúšička a nie je jediná! My prajeme Zuzke skoré uzdravenie a dúfame, že raz prezradí svoje nadpozemnské triky.. :)

Foto: Instagram