Po mesačnej narodeninovej tour, počas ktorej Zuzana Plačková oslavovala svojich 29. rokov, si známa kráska s manželom Reném zbalili kufre a spolu s kamošmi si to namierili k Jadranskému moru. Práve tam sa mohla influencerka o sebe dozvedieť, že je vraj ku*va. A jej reakcia? Tá fakt stojí za to!

Zuzana si už niekoľko dní užíva hrejivé lúče slnka, more, dobré jedlo, drinky a najmä spoločnosť manžela a kamarátov na luxusnej lodi, plaviacej sa po Jadrane. Z pobytu, ktorý jej v týchto dňoch určite závidií nejeden fanúšik “uväznený” na Slovensku, influencerka každý deň zverejňuje rôzne zábery vrátane seba v plavkách. A práve kvôli jednej takejto snímke si brunetka vyslúžila vulgárne označenie.

Po tom, ako úspešná slovenská podnikateľka zverejnila záber, na ktorom vytasila svoje perfektné krivky, pristál pri ňom nelichotivý komentár. ,,Ku*va,” stručne reagoval neznámy muž, čo prostorekú influencerku podnietilo k odpovedi, akú by čakal len málokto.

,,Kráľovná ku*iev, nie len ku*va,” s vtipom mu odpísala Zuzana, ktorá opäť raz dokázala, že si z negatívnych poznámok ťažkú hlavu nerobí a vie sa pobaviť aj na svoj účet.

Foto, pri ktorej muž Zuzanu nazval ku*vou, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova