Bývalá moderátorka relácie pre dospelých Zuzka Belohorcová už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou, kde sa jej spoločne s manželom darí budovať vlastný úspešný biznis. Kým si ale plavovláska v týchto dňoch s deťmi užíva dlhšiu dovolenku na Slovensku, jej drahá polovička v Amerike zažila doslova hororové chvíle!

 

Belohorcovej manžel Vlasta Hájek sa momentálne nachádza na Floride, pričom zvyšok rodiny si už niekoľko týždňov vychutnáva domáce slovenské prostredie. Zuzana toho počas pobytu v rodnej zemi stihla celkom dosť, keďže sa začiatkom týždňa ocitla napríklad aj na prominentnom krste nového albumu Dominiky Mirgovej v Bratislave.

Zuzana Belohorcová

Kým si ale kráska dopriala pokoj i trochu zábavy, spoza oceánu k nám dorazili desivé správy. Vlasta totiž v nočných hodinách vyvolal poriadny rozruch, keď prostredníctvom Instagramu nečakane informoval o rozsiahlom požiari, ktorý zasiahol luxusné americké sídlo, kde aj so Zuzanou bývajú.

Sympatický podnikateľ sa totiž náhle zobudil na veľký ruch a horiace plamene vyžarujúce z garáží, kde sa chytilo horieť niekoľko prepychových vozidiel značiek Ferrari či Bentley. Hájek neváhal celý incident zdokumentovať na videách i fotkách, no krátko na to musel byť z dôvodu závažnosti situácie z budovy evakuovaný.

Zuzana Belohorcová

Ako ale Belohorcová prezradila v rozhovore pre český magazín Blesk, majetok slávnych manželov, našťastie, obišiel bez ujmy. „Bolo to pomerne dramatické, požiar vznikol skratom pri nabíjaní elektromobilu v budove, od ktorého sa chytili aj ďalšie luxusné autá, vrátane Bentley a Ferrari. Nikomu sa ale, našťastie, nič nestalo a naše autá to v poriadku prežili,” blondínka opísala škody vyčíslené na desiatky tisíc dolárov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Vlastahajek, Blesk.cz | Foto: Instagram/Vlastahajek, Zuzanabelohorcova