Pôvabná blondínka sa do očí verejnosti dostala vďaka pikantnej šou Take me out, kde si servítku pred ústa nikdy nedávala. Zuzana Žilinčíková je však známa i tým, že si nechala vylepšiť prsia, pery a nedávno podstúpila aj operáciu zadku. 

Zuzanita aktuálne súťaží v jojkárskej relácii Bez servítky a už v piatok ukáže svoje kuchárske umenie. Influencerka počas nakrúcania programu musí vždy sedieť na špeciálnom vankúši, pretože si v zahraničí nechala zväčšiť svoje pozadie a zo zákroku sa stále ešte zotavuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci 36-ročná kráska v médiách tvrdí, že si operáciu zaplatila sama, jej bývalý partner to vidí inak. ,,Celú plastickú operáciu zadku som jej vymyslel ja sám, aby som ju potešil. Celú ju zaplatil a nie nestála 15 000€, ale len 10 600€. Články, ktoré vyšli o tom, že si to sama hradila, nie sú pravdivé. Môžem vám poslať naše konverzácie a ďalšie dôkazy, že boli hradené z mojich financií,“ prezradil nám Jozef. ,,Po návrate z operácie ma náhle opustila, vzala odo mňa dalších 3000€ a nekomunikuje so mnou, vyhráža sa mi, nech ju nekontaktujem – ju ani jej rodinu. A neviem, čo ďalej robiť,“ dodal Zuzanitin expriateľ.

zuzanita

Rodáčka zo Žiliny uviedla, že Jozef jej na zákrok prispel len určitou sumou, ktorú jej venoval ako darček k narodeninám. ,,Po absolvovaní operácie a návrate domov zo Španielska sa však u dotyčného prevalila komunikácia s neznámou ženou, ktorú s ňou viedol celý čas, kým som sa ja zotavovala v Španielsku. Možno ešte aj predtým, keďže správy si mazal, ale tieto nestihol, zabudol, možno to bol osud, aby som na to prišla,“ vysvetlila dôvod rozchodu pre portál Topky.sk Žilinčíková.

zuzanita

Foto/Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a, archív/J.H. Topky