Zuzana Žilinčíková sa od čias JOJ-kárskej zoznamky Take me out vracia na televízne obrazovky čoraz častejšie. Najnovšie si strihla epizódnu rolu v obľúbenom seriáli Nemocnica a len prednedávnom predviedla svoje kulinárske schopnosti v relácii Bez servítky. Atraktívna kráska teraz prezradila, komu patrí jej srdce.

Sledovatelia populárnej influencerky si už dlhšie všímajú, že silikónová blondínka po rozchode s istým Jozefom opäť žiari šťastím. Kráska známa ako Zuzanita sa tým, že je v jej živote nový muž, netají.

,,Nie nadarmo sa hovorí „MÁJ, LÁSKY ČAS“. Našla som si toho pravého, s ktorým mienim prežívať dobré, ale aj zlé chvíle na spoločnej ceste životom!“ pochválila sa pred pár týždňami na Instagrame zadaná Slovenka. Teraz uverejnila selfie s frajerom, ktorého si budú skalní diváci šou Bez servítky možno pamätať.

,,Keďže mi píšete, že ste zvedaví, kto je po mojom boku, ako vyzerá a s kým prežívam tie najkrajšie chvíle, tak tu ho máte. Človek, čo vždy stojí pri mne a vo všetkom ma podporuje. Čo si môžem želať viac,“ napísala potetovaná hviezda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na spoločnej fotografii sa kráska široko usmieva v náručí DJ-a, u ktorého doma počas účinkovania v Bez servítky hostila svojich súperov. Zaľúbencom srdečne gratulujeme!

Foto/Zdroj: TV JOJ, Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a.