Jojkárska hviezda Zuzana Žilinčíková rozhodne nepatrí medzi slečny, ktoré by si dávali servítku pred ústa. Rovnako dokáže neraz parádne prekvapiť aj odvážnym stylingom, na aký by sa odhodlala len máloktorá žena. Obdarená kráska tak najnovšie ulice brázdila navlečená do výnimočne neprehliadnuteľného odevu.

Zuzanita sa preslávila ako jedna z atraktívnych šelmičiek v jojkárskom programe Take Me Out, pričom rovnako ako jej kolegyňa Simona Butinová, ani ona nemá problém predvádzať dokonalé krivky na sociálnych sieťach.

Zuzanita

Tmavovláska sa však tentokrát po meste prechádzala v outfite, ktorý si väčšina dám so sebou berie tak akurát do kúpeľne. Prsnatá kočka sa totiž vybrala na nákupy len v ružovom župane, pričom v náručí zvierala huňatého psíka.

,,Najvyšší čas si ísť kúpiť niečo na seba. Odhodlali by ste sa ísť do mesta v župane? Musím uznať, že je to pohodlné,” Zuzanita okomentovala zaujímavý módny výstrelok doladený slnečnými okuliarmi a ružovými teniskami. Tak čo poviete, dámy, vyrazili by ste to ulíc takto zladené?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzanita

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a