V dnešnej dobe sa ženy, ktoré chcú byť za každých okolností atraktívne, uchyľujú k rôznym procedúram. Obľúbeným zákrokom je i tetovanie pier, čo však pre známu slovenskú dračicu Zuzanitu neskončilo vôbec pozitívne.

Trendu permanentného make-upu, ktorý by mal budiť efekt nalíčenia, podľahla aj Zuzana Žilinčíková, známa predovšetkým ako šelmička Zuzanita z jojkárskej zoznamky Take Me Out. Kontroverzná postavička slovenského šoubiznisu sa tak pred pár dňami rozhodla, že si svoje zväčšené pery nechá “vymaľovať” pigmentom.

Ako sa ale ukázalo, modelka nepostupovala podľa rád odborníka, čo sa jej stalo osudným. Zuzana sa totiž s fanúšikmi podelila o veľmi nepríjemnú skúsenosť, kedy jej bez tak veľké pery nadobudli po zákroku obludné rozmery. ,,Nikdy samé neexperimentujte, aby ste nepokazili šikovnú robotu odborníka,” upozornila dámy, túžiace po rovnakej procedúre.

Hrôzostrašný opuch však našťastie prešiel a prsnatá brunetka sa môže pýšiť krásnymi šťavnatými perami prirodzeného odtieňu. Nie nadarmo sa hovorí, že pre krásu sa trpí!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/gabrielajanurova_craftmaster, z.u.z.a.n.i.t.a