Zuzanita je známa tým, že sa pýši obrovskými prsiami a perami, ktoré si nechala esteticky vylepšiť. Teraz ju čaká ďalšia plastická operácia, avšak tentokrát za ňou musí vycestovať do zahraničia.

Charizmatická blondínka sa do očí verejnosti dostala vďaka televíznej zoznamke Take me out, kde štipľavými komentármi na mužov bavila mnohých divákov. Zuzana Žilinčíková má na Instagrame už viac ako 96-tisíc sledovateľov, s ktorými sa delí o informácie zo svojho súkromného života.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pôvabná farmaceutka sa už dlhé roky pýši štíhlou postavou s obrovskými prsiami, na ktoré je veľmi hrdá. Avšak Zuzanita s plastikami ešte neskončila – najnovšie plánuje vycestovať do Turecka, kde si nechá zväčšiť zadok.

,,Nepoznám zatiaľ žiadnu slovenskú krásku, čo má túto maxi kombináciu, preto dúfam, že vďaka tejto kombinácií budem mať najväčší zadok na Slovensku,“ pre Nový Čas prezradila Žilinčíková. Uviedla tiež, že nejde o žiadnu lacnú záležitosť. ,,Podstúpila som už 3x operáciu pŕs a stále sa to nevyrovná cene za obrovský zadok.“ Zuzka by mala podstúpiť zákrok v polovici septembra a jej fanúšikovia sa určite nevedia dočkať výsledku.

zuzanita

Foto/Zdroj: cas.sk, Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a