Všetci fanúšikovia Zuzany Plačkovej a Reného Strasza sú v strehu a čakajú na nové informácie ohľadom ich včerajšieho zadržania. Markizácka redaktorka Kristína Kövešová prichádza s nelichotivými správami.

Národná kriminálna agentúra vykonala 27. septembra protidrogovú akciu, v rámci ktorej ráno zadržala 15 osôb. Polícia odviedla v putách aj Zuzanu Plačkovú s manželom Reném.

Na sociálnych sieťach sa rozpútalo doslova šialenstvo, pričom do jednej z diskusií sa mala zapojiť aj Zuzanina mama. „Špiny špinavé, ja vám poviem, že nikdy nič nepredávala ani nebrala. Zobrali ju ako svedka, nie ako obvinenú, čítajte a posudzujte a prajem vám len závisť,“ znie jej prvý komentár pod článkov vo facebookovej skupine Nákupné maniačky. ,,Nič, však už sú mimo Slovenska, nič sa nedokázalo a nič nenašli. Že s niekým ideš na oslavu a večeru neznamená, že si díler. Lenže NAKA to nerieši, pozbiera všetkých,“ pokračovala pani Plačková.

Zdá sa ale, že nič z toho nie je pravda. ,,Podľa informácií z našich zdrojov mala byť Zuzana obvinená zo zločineckej skupiny a drogovej činnosti. Čakáme na potvrdenie aktuálne vyjadrenie,“ pred malou chvíľou uverejnila na svojom Instagrame redaktorka Kristína Kövešová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristinakovesova, queen.plackova, joj.sk