Zuzana Plačková sa už takmer dva týždne nachádza za hranicami Slovenska. S manželom Reném si aktuálne užívajú krásy Afriky, pričom najnovšie sa obľúbená influencerka môže pochváliť ďalším splneným snom.

Sny sú na to, aby sa plnili! Presne týmto heslom sa riadi aj Zuzka Plačková, ktorá si zarobené peniaze neodkladá iba pod vankúš, ale rada si za ne dopraje veci, o akých sníva dlhé roky. K ružovému géčku či rodinnému domčeku sa najnovšie pridal výlet do Kene, kde si známi manželia budú oddnes vychutnávať pobyt v prenádhernom prostredí v spoločnosti žiráf!

,,Ja naozaj nemám slov. Som taká dojatá, že toto prežívam, jeden z mojích najväčších cestovateľských snov sa stal skutočnosťou,” šťastná brunetka napísala ku krátkemu videu, zverejnenom na Instagrame. Avšak vo svojich denných príbehoch toho ponúkla omnoho viac – fanúšikom spravila prehliadku dokonalého hotela a taktiež ukázala zábery v tesnej blízkosti majestátnych zvierat. S jedným z nich sa úspešná podnikateľka dokonca pusinkovala!

 

To, kde si bude dvojica najbližšie dni užívať vrátane stretnutia s krásnymi žirafkami, si môžete pozrieť v priloženom videu. :)
Zuzana Plackova
 
Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova