Herečka Zuzana Vačková je i na prahu päťdesiatky stále očarujúca žena, ktorá by svojim mladistvým vzhľadom vedela očariť i mladšie pánske ročníky. Aký je však jej postoj k odhaľovaniu sa na divadelných doskách či striebornom plátne? V najnovšom rozhovore pre webový portál Topky.sk sa rozhovorila o tom, či by si zahrala i v odvážnejších snímkach. Budete prekvapení!

49-ročnú blondínku vyspovedali pred premiérou záverečnej časti filmovej série 50 odtieňov, v ktorej o horúce scény rozhodne nie je núdza. Padla teda i otázka, či by sa podobného projektu zúčastnila i Zuzana. Tá nás však svojou odpoveďou poriadne šokovala:

„V divadle hrám ženu ľahkých mravov a nemám problém mať napríklad ani veľký dekolt. Veď keď to patrí k tomu, tak prečo nie? Natočiť film iba o nejakej fyzickej túžbe by bolo málo, ale pokiaľ sa to pretkáva naším životom tak, ako sa to bežne pretkáva, tak prečo nie? Veď ja sa nemôžem teraz rozhodnúť, že budem točiť filmy iba o hrdinkách, ktoré po nikom nikdy netúžili, lebo sa to nepatrí. Patrí sa to – a je to pekné,“ vyjadrila sa pre Topky.

Zuzana Vačková

Zdroj: Topky | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.