Dlho očakávaná relácia svetového formátu sa konečne dostala aj k nám na Slovensko. Diváci so zvedavosťou sadali pred televíziu a spoločne prežívali príbeh prvej účinkujúcej, Zuzany. Tá si prešla za posledný rok náročnou zmenou životného štýlu, no výsledok rozhodne stojí za to.

Televízia Markíza predstavila slovenskú verziu relácie Extrémne premeny. Zúfala mamička Zuzka, ktorá sa vo svojich 34 rokoch dostala na zarážajúcich 138,6 kg, sa stala prvou bojovníčkou s nadváhou pod taktovkou trénera Maroša Molnára a výživového poradcu Michala Pálenika. V priebehu premeny ju dokonca motivoval aj samotný Chris Powell!

Radosť a nadšenie obéznej ženy, keď zistila, že sa stala jednou z vyvolených, vystriedala obava a strach. Sama priznala, že aj napriek tomu, že má štvorročného syna Daniela, jej najväčšiu radosť robí jedlo. A práve za svoju nezdravú slasť sa nenávidí najviac. Prestala sa tešiť zo života, vyhýbala sa priateľom a musela sa zmieriť so stratou svojho milovaného otca.

V priebehu náročných tréningov párkrát skolabovala, a dokonca si musela prejsť zápalom pľúc. Podstatné však je, že sa nevzdala a do svojej premeny dala pot, slzy aj krv. Podarilo sa jej tak schudnúť neuveriteľných 61 kg a dnes váži krásnych 77 kg.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram