Niekoľkonásobná držiteľka ocenenia Zlatý slávik Zuzana Smatanová si svoje súkromie pozorne stráži, no teraz spravila menšiu výnimku a fanúšikov prekvapila dojímavým vyznaním pre istého muža. Ten po jej boku stojí už neuveriteľných 18 rokov. 

Reč je o manažérovi populárnej brunetky Pavlovi Smolkovi. ,,18 rokov! Toľko rokov to už ťaháme spolu, Pali. Je to ako včera, keď sme si v roku 2003 niekde v aute na Dlhých dieloch podali prvýkrát ruky a dali si s provizórnou kapelou skúšku na súťaž Coca-Cola Popstar. A keď to vyšlo, začal sa náš príbeh,” spomína na spoločné začiatky Zuzana.

,,Toľko veľa sme prežili, dobrého a aj nedobrého, ale jedno bez druhého by nešlo, aby mala táto cesta zmysel. Pamätáš na to všetko?! Keď sa obzriem, iba sa usmievam. Nemám na čele vrásku hnevu ani trápenia a to mi príde byť ako dobrý výsledok, no nie? Pamätáme na všetky naše osobné šťastia, aj nešťastia, naše životy sa zmenili a vzájomne ovplyvňovali, napísala známa hudobníčka.

Hoci slová talentovanej speváčky a ilustrátorky chytajú za srdce a niekto by v tom mohol hľadať aj vyznanie lásky, ide len o silné puto medzi dvomi dlhoročnými priateľmi.

,,Zo všetkého najviac sme sa spolu vždy bavili na tom, ako nás bulvár stále spájal a tvoja žena Zuzka len s úsmevom sledovala a sleduje túto komédiu uvarenú z vody. Je to už také naše “priateľské manželstvo”, lebo sme zostali spolu v dobrom aj v zlom a veľa sme sa naučili, ako spolu musia vedieť vyjsť dvaja blíženci. Niekto by povedal, že dobre už bolo, ale ja viem, že je ešte veľa dobrého pred nami. Hor sa do toho!” odkázala blízkemu kamarátovi obľúbená skladateľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/zuzanasmatanova