Speváčka Zuzana Smatanová je na scéne už takmer 20 rokov. Celý ten čas si svoje súkromie prísne strážila a pozadie jej ľúbostných piesní odhalilo len máločo. Tentokrát Zuzka spravila výnimku. 

Talentovaná brunetka prišla pred tromi týždňami s novou piesňou Jablone, ktorá hovorí o druhej šanci na lásku medzi staro-novými zaľúbencami. Pri tejto príležitosti Zuzana Smatanová prijala pozvanie do markizáckej šou Teleráno, kde o romantickom texte porozprávala a dokonca priznala, že ju inšpiroval sám život.

,,Ja dávam svoj osobný život do pesničiek už roky rokúce. Veľa ľudí sa ma pýta na súkromie. Nehovorím síce o ňom, ale spievam,“ uviedla speváčka, ktorá zároveň odhalila, že sa už raz do tej istej osoby 2-krát zamilovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Myslím si, že sú vzťahy alebo ľudia, na ktorých prvé stretnutie možno nebol správny čas. Po čase, keď sa rozídu tie cesty, tak ten vesmír to možno zariadi tak, že sa ich osobné životy a myslenie zmenia. Po tom sa to znova stretne a je to v poriadku,“ nechala sa počuť nadaná skladateľka a textárka. Avšak Zuzka odpovedala veľmi všeobecne a detaily si opäť nechala pre seba.

Zuzana Smatanová – Jablone

Foto/Zdroj: TV Markíza, YouTube – ZSmatanovaOfficial, Instagram/zuzanasmatanova