Veľké bruško herečky Zuzany Kubovčíkovej Šebovej jasne naznačuje, že jej pôrod je za dverami. Tím okolo relácie Inkognito tak musel dať hlavy dokopy a rozhodnúť sa, kto bude obsadzovať hádačkinu stoličku, kým ona sa bude venovať mamičkovským povinnostiam. V týchto dňoch je už verdikt na svete! 

Podľa informácií Nového Času by sa Zuzka mala stať dvojnásobnou mamičkou už tento mesiac. S účinkovaním v obľúbenej relácii Inkognito sa tak bude musieť na istú dobu rozlúčiť. Za ten čas ju bude v štvorici hádačov zastupovať temperamentná a krásna Dagmar Dianová, známa pod prezývkou Didiana.

inkognito didiana

Nositeľka dlhoročného hlasu Fun rádia sa po prvýkrát objavila v štúdiu počas natáčania veľkonočného špeciálu, kedy si zasadla vedľa Vlada Voštinára ako tajný hosť oblečený do masky kuraťa. Už vtedy moderátor naznačil, že po novom bude hádať povolania ľudí aj Didi.

 „Ohlásili ma. Čakám na konkrétny dátum, kedy to budeme nakrúcať. Veľmi sa z toho teším,“  s Novým Časom sa podelila o radostné emócie 43-ročná blondínka Potvrdzujeme, že známa moderátorka Didiana sa stane novou posilou hádačskej zostavy relácie Inkognito. Myslíme si, že medzi svojich nových kolegov prinesie svoj typický životný nadhľad a vtip. V žiadnom prípade ju nevnímame ako náhradníčku za Zuzku Kubovčíkovú Šebovú, ktorú o chvíľu čakajú materské povinnosti. Zuzka má dvere do Inkognita stále otvorené a rátame s ňou,“ pre Nový Čas sa vyjadrila PR manažérka TV JOJ Katarína Procházková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvjoj, didiana_original, tvmarkizaofficial