František Košarišťan v programe Tvoja tvár znie povedome síce dokazuje, že spievanie nie je jeho príliš silnou stránkou, no na šou, ktorú robí, sa z jeho kolegov nechytá naozaj nikto. Najnovšie Ferkovi ruleta vybrala slovenskú divu Sisu Lelkes Sklovskú – porota si na jej účet nemiestne zavtipkovala.

Fero Joke zvládol vystúpenie v úlohe Sisy Lelkes Sklovskej naozaj bravúrne, pričom svojej povesti výborného komika nezostal nič dlžný. Porota vybuchovala smiechom od úplného začiatku a vtipom sršala aj počas hodnotenia Ferovho čísla. Pri jej slovách však známu slovenskú speváčku úsmev zrejme prešiel.

„Vy ste veľmi sympatická mladá dáma,” začala svoj komentár Zuzana Šebová, a to imitovaním hlášky podnapitého Juraja Lelkesa, na ktorej sa v minulosti bavilo celé Slovensko.

„Ja som osobne nevedela, že Sisa Sklovská má nejakú svoju vlastnú pieseň. Teraz už chápem, prečo má len jednu… Sú interpreti, ktorí majú sto piesní a nič a takí, čo majú jednu a tiež nič,” vyjadrila sa budúca dvojnásobná mamička. To, že jej slová nebudú určite šokom iba pre Sisu, svedčia zaskočené výrazy tvárí Evelyn a Braňa Mosného, ktorí všetko sledovali “z lavice”.

Na Šebovej uštipačné slová nadviazal aj Kuly, ktorý si do muzikálovej krásky taktiež mierne kopol. ,,Tebe by mali chodiť tantiemy teraz, ty si tú pesničku spropagoval viac ako Sisa samotná, uviedol porotca. Obľúbená herečka zo seriálu Horná Dolná a frontman kapely Desmod tak s úspešnou speváčkou kamaráti asi nebudú… Skvelého Fera Joke alias Sisu Sklovskú si môžete vychnuť dnes večer na obrazovkách Markízy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Voyo, YouTube