Je to iba pár dní, čo televízia Markíza šokovala divákov premiérou relácie Extrémne premeny. Zuzka sa stala bojovníčkou číslo jeden, pričom svoje rozhodnutie zúčastniť sa mimoriadne populárneho programu považuje za najsprávnejšie v jej živote. Aj napriek tomu, že pred kamerami sme tím, ktorý sa okolo nej pohyboval, videli iba zbežne, práve oni jej umožnili uskutočniť jej vytúžený sen a prevrátiť svoj život doslova naruby.

Súčasťou tímu bol aj výživový poradca Michal Páleník, ktorý sa predovšetkým zameral na stravovanie mamičky v minulosti a snažil sa nájsť kompromis v jedlách, ktoré by boli zdravé a zároveň chutné. To sa mu rozhodne podarilo, keďže aj vďaka zmene jedálnička sa zo 138,6 kilovej ženy stala príťažlivá diva, ľahšia o desiatky kilogramov.

Uznávaný poradca v stravovaní sa teraz rozhodol podeliť so svojimi nápaditými receptami, ktoré vyzerajú viac ako lákavo. Vieme, aké jedlá sa stali súčasťou Zuzkinho nového života a zaručili jej priam ukážkovú postavu. Samozrejme, nemôžeme zabúdať, že v priebehu roka cvičila dve až štyri hodiny, šesťkrát do týždňa. Skúsite to aj vy? :)

Vzorový jedálniček na deň:

Zdroj: tn.nova.cz | Foto: Instagram, Facebook