Oči verejnosti sa upriamili na manželov Strauszovcov po šokujúcom obvinení z drogovej činnosti. Mediálne známy pár teraz odcestoval za relaxom do obľúbeného Dubaja, odkiaľ Zuzana Plačková zareagovala na správy ľudí. 

Zaľúbená dvojica čelí často početnej kritike a diskusie o ich vine či nevine ešte stále vo virtuálnom svete neutíchajú. Na druhej stane za Zuzanou a Reném stoja fanúšikovia, ktorých podporu influenceri cítia a dobre si ju uvedomujú.

Instgramová kráľovná so sledovateľmi aj tentoraz zdieľala útržky z pobytu v exotickej krajine a príjemne ju prekvapili práve jej sympatizanti.

,,Len by som sa vám chcela poďakovať za krásne pozitívne správy. Nesmierne si to vážime od vás, každú podporu, pozitívnu energiu, ktorú nám dávate. Ani si neviete predstaviť, čo to pre nás znamená v našej aktuálnej situácii. Popravde, je neskutočné vedieť, koľko skvelých ľudí sa tu na mojom profile nachádza a vám želám to najlepšie najkrajšie do života, nech sa vám plní všetko krásne, čo si želáte,“ adresovala vďačne fanúšikom podnikateľka Plačková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova