Instagramová hviezda Zuzana Plačková má stále čím prekvapiť! Kráska z Hotela Paradise, ktorá sa transformovala z tuctovky na obdivovanú influencerku, sa tentokrát ukázala fanúšikom bez svojej povestnej koruny krásy. Teda tej nadpojenej.

Keď sa opýtate nekonečného množstva slovenských kaderníčok, s akou požiadavkou k nim ženy prichádzajú najčastejšie, buďte si isté, že chcú mať farbu, hustotu alebo dĺžku vlasov „ako Plačková“. Áno, aj tie, ktoré o tom mlčia a nemajú ju rady. Časy, kedy sa chlapi dávali strihať „na Jágra“ sú nenávratne preč (dúfame), a dnes tu máme trend Zuzinej dokonalej hrivy.

27-ročná hviezda sociálnych sietí si necháva svoju korunu krásy pravidelne ošetrovať, čo je najmä pri nadpojených vlasoch absolútnou nevyhnutnosťou. Práve začiatkom týždňa Zuzana prekvapila svojich fanúšikov, keď prostredníctvom Instastories zverejnila video, kde sa pýši iba svojimi „originálnymi“ vlasmi, ktoré jej, veru, poriadne podrástli. Kým v minulosti ich mala ledva po plecia, dnes už takmer dosahujú dĺžku tých nadpojených. Čo vravíte na o niečo prirodzenejšiu Zuzanu vy? :)

Zdroj: Instagram