Playmate Zuzana Plačková sa pokojne môže hrdiť titulom kráľovnej bulváru a sociálnych sietí. Momentálne oddychuje na dovolenke v Tunise, no to by však nebola ona, keby prežívala len ,,nudné“ ničnerobenie a neodniesla si z neho nejaký ten zážitok, aj keď tento je dosť… nepríjemný. 

Plačková sa v týchto dňoch rozhodla, že vymení bláznivé slovenské počasie za stabilné horúčavy v ďalekom Tunise. Na dovolenku sa cestuje s jasným cieľom – oddýchnuť si a mnohí z nás sa odpájajú od sociálnych sietí, aby sme skrátka ,,vypli“. V Zuzane sa však instagramová maniačka nezaprie a na svojom účte je aktívna aj počas dovolenky. So svojimi fanúšikmi sa tak delí o záber s ťavou či svojej vypracovanej postavičky, na ktorej sa poctivo nadrela a schudla neuveriteľných 16 kilogramov!

Playmate si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis.
Playmate si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis

Pri fotení jednej snímky sa však Plačkovej stala nepríjemná nehoda. Za celý incident totiž môže vták! Playmate na Instagrame opísala, ako sa jej trapas stal: ,,Takže po odfotení tejto fotky ma krásne os*al vták na sukňu čiže fotka sa aspoň vydarila a letím na izbu sa prezliecť 😂🙈.“ Ako je vidieť, Zuza to zobrala s humorom a snáď ju nikto po ceste na izbu s ,,ozdobenou“ bielou sukňou nevidel. Na druhú stranu, podľa toho, čo sa traduje, by mala mať Plačková šťastie, a to sa predsa vždy hodí, no nie? :-)

Pri fotení tohto outfitu si to odniesla Plačkovej sukňa.
Pri fotení tohto outfitu si to odniesla Plačkovej sukňa
Plačková si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis.
Plačková si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis
Plačková si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis.
Plačková si aktuálne vychutnáva slnečný Tunis

 

Foto: Instagram