Zuzana Plačková si už nejaký ten rôčik žije na poriadne vysokej nohe. Mnohých ľudí preto zaujíma, odkiaľ vlastne slovenská kráska na toľký luxus, akým sa obklopuje, vlastne berie peniaze. Odpoveď je veľmi jednoduchá – Instagram!

Vďaka reality show Hotel Paradise, v roku 2012 vysielanej TV Joj, sa z neznámej playmate z Čadce stala okamžite televízna hviezda, ktorá dnes rozdeľuje ľudí na dve skupiny. Kým jedni Zuzanu milujú a obdivujú, iní ju nemôžu vystáť – obe tábory však sledujú takmer každý jej krok. Inak by sa slovenská kráska nepýšila viac ako 500 tisíc followermi na Instagrame, čo je v našich končinách naozaj poriadne obdivuhodné číslo.

A práve vysoký počet sledovateľov zabezpečuje Plačkovej život plný luxusných značiek či drahých dovoleniek. Za jednu story na Instagrame (príspevok, ktorý po 24 hodinách zmizne) totiž zarobí toľko ako niektorí Slováci za celý mesiac, pričom počas dňa sa na Zuzkinom profile zvykne takýchto príbehov objaviť hneď niekoľko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Najlacnejšia forma reklamy na mojom Instagrame je jedna instastory, ktorá stojí 500 eur a ostatné reklamy idú od tisíc eur vyššie,” prezradila influencerka. Okrem sociálnych sietí je ale brunetka veľmi dobre zabezpečená aj vďaka svojej úspešnej cukrárničke v centre Bratislavy. Takže dámy, ak sa chcete mať dobre ako Zuzana, hor sa naháňať nových followerov!

ZUzana Plackova

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/queen.plackova