Poriadny šok. Takýmito slovami sa dá nazvať jeden z posledných príspevkov playmate Zuzany Plačkovej na sociálnej sieti Instagram. Niekdajšia účastníčka reality šou Hotel Paradise sa totiž pochválila úplne novým účesom. Má to však háčik!

Nie je to tak dávno, čo Zuzana Plačková zaskočila všetkých svojich fanúšikov, keď ukázala, ako vyzerá bez príčeskov. Krátko na to prekvapila opäť, pretože sa pochválila s extravagantnými copíkmi. Najnovšie jej sledovatelia na Instagrame nemohli uveriť vlastným očiam, pretože Zuzana pridala fotku, na ktorej má ružové vlasy!

Nejedná sa však o žiadne trvalé odfarbenie, ale o parochňu. Zuzana to sama prezradila v popise k fotke, ktorý znel: “Pink QUEEN 🌸U mňa proste človek nikdy nevie či farbím či parochne. No ak by ste chceli vedieť, skoro vždy sú to parochne, ako aj táto ružová 😊” Pristanú jej podľa vás ružové vlasy?

Zuzana Plačková s “novými” ružovými vlasmi

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)