Je tomu iba pár hodín, čo sa na svetlo sveta dostalo video z krstu nového CD Dary Rolins, kde si slovenská spevácka diva rypla do kontroverznej playmate Zuzany Plačkovej. Počas veľkej šou, kde 44-ročná blondínka predstavila svoj nový album, nevedela prísť na meno hviezde reality šou ,,Hotel Paradise” a svojim výstupom, ktorý sa dostal na verejnosť, ju poriadne strápnila. Čo na to Zuzana?

Ako sa zdá, Zuzana si z vyjadrenia Dary veľkú hlavu nerobí a fanúšikom poslala jasný odkaz: ,,Každý čaká, čo teraz Plačková, fú, Dara ju zotrela… Je*e Vám? 🤦🏻‍♀️To, že ide niekto niekoho ponížiť a vysmievať sa mu, je akože Cool?🙄🤔 Nikdy som nikoho menovite neočierňovala ani nevysmievala! Nie je to v mojej povahe, a práve naopak, človek starší má ísť ľuďom príkladom, nie ich za každej možnosti strápniť 😉 Ale aj tak. Ďakujem Dare, že aj keď som na krste nebola, zožala som celú mediálnu odozvu 😂😂😂😂😂😂😂😂 Ale inak som nezaujíííííímavá😉,” napísala playmate na sociálnu sieť Instagram. K statusu navyše pridala aj fotografiu, na ktorej vo svojom vyjadrení pokračuje. Nuž, že by sme tu mali novú mediálnu vojnu? :O

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)