Ako sa zdá, Zuzana Plačková opäť zatúžila po zmene. Tentokrát však nejde o predĺžené vlasy, plastiku pŕs či nalepovanie mihalníc, ale o čosi úplne iné. Zuzana sa totiž túži stať mamou!

Či už ste si dali ako novoročný záväzok, že schudnete dve tri kilá alebo prestanete fajčiť, stále je to slabý odvar oproti slovenskej playmate Zuzane Plačkovej. Prostoreká brunetka z Čadce, ktorá je už viac ako rok vydatá za svojho manžela Reného, totiž zrejme začala pociťovať, že jej v živote niečo chýba. Ako uviedla na sociálnej sieti Instagram, do nového roka si dala skutočne zaujímavé predsavzatie. Okrem detoxikačnej kúry a sťahovania sa do nového domu zaklincovala svoj krátky status vyjadrením, že do konca roka otehotnie. Nuž, Slovensko tak bude mať zrejme ďalšiu mladú mamičku. :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)