Dňa 24. júna sa nevedeli dočkať nielen Zuzana a René Straszovci, ale aj všetci ich blízki. Vo večerných hodinách totiž známi manželia konečne zistili, či kráska nosí pod srdcom dcérku alebo synčeka.

Zuzana Plačková sa krátko po oznámení tehotenstva vyjadrila, že pohlavie očakávaného bábätka sa chce dozvedieť až v lete počas shower párty. Doteraz tak ľudia iba tipovali, či sa v brunetkinom brušku ukrýva dievčatko alebo chlapček – napríklad teória speváčky Daniely Nízlovej hovorila o jasnom chlapčekovi.

Veľký deň je zrazu tu a v piatok už od prebudenia Zuzanou lomcovali emócie. ,,To je v poriadku, že od rána revem? Ja sa tak teším… strašne,“ prihovorila sa k fanúšikom so slzami v očiach podnikateľka. Tá sa na dôležitú udalosť krásne vyfintila, pričom make-up i vlasy zverila do rúk odborníkov.

Patrične sa, samozrejme, nahodili aj budúci otecko a všetci pozvaní hostia. Spoločne so Zuzkou oslávili jej nedávne 31. narodeniny a zároveň sa oboznámili s tým, či budú Strauszovci svoje dieťatko obliekať do modrej alebo ružovej farby.

Dychberúcu slávnosť mala na starosti agentúra, ktorá sa postarala o to, aby bolo prekvapenie čo najkrajšie. V do detailov vyzdobenej nádhernej záhrade s jazierkom sa Zuzana a René dozvedeli, že sa stanú rodičmi chlapčeka, pri čom neskrývali obrovskú radosť a dojatie. Influencerka už pri čarovnom videu stihla oznámiť aj to, že ich poklad dostane netradičné meno Dion. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy