Zuzana Plačková sa netají tým, že pokiaľ nie je na sebe s niečím spokojná, neváha konať a absolvovať rôzne zákroky. Pod chirurgickým nožom skončil minulý rok aj jej zadoček, ktorý si modelka nechala zväčšiť. A hoci ho fanúšikom často neukazuje, horúce lúče slnka dopomohli k tomu, že ho predviedla v plnej kráse!

Tam, kde nedožičila matka príroda, pomôžu plastickí chirurgovia. Telo Zuzany Plačkovej vie o tom svoje, nakoľko si influencerka nechala v minulosti vylepšiť prsia aj zadok. Na ten si odborníci posvietili minulý rok na jar, keď modelke odobrali tuk z bruška a vytvarovali z neho práve riťku.

Zuzana Plačková

Už pred operáciou však Zuzana upozorňovala, že jej pod chrbtom žiadny kufor alá Kim Kardashian či Nicky Minaj nepribudne. Brunetkin zadoček pôsobí naozaj prirodzene, dôkazom čoho sú aj jej dva nové zábery, či už zo záhrady, kde ešte pred pár dňami chytala slovenský bronz, alebo z chorvátskej lode. Naša kráľovná Instagramu si totiž aktuálne v spoločnosti manžela Reného a kamarátov užíva dovolenku plavením sa po Jadranskom mori.

Zadoček Zuzany Plačkovej si môžete pozrieť — TU —

Zuzana Plačková v Pinku

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova