Zuzana Plačková je známa tým, že sa rada obklopuje luxusom. Najnovšie sa na Instagrame pochválila peknou zbierkou kabeliek svetových značiek!

#Gucci #chanel #Lv #versace #mk#valentino #McM #dior – to sú hashtagy, ktoré si k svojmu kabelkovému videu pridala kontroverzná celebritka Zuzana Plačková. Pre neznalých ide o značky, ktoré má silikónová kráska vo svojej kabelkovej zbierke. Pokiaľ si ich Zuzana nedoniesla z Bulharska, Turecka či jednoducho neobjednala za pár desiatok eur z Bazošu, ich ceny sa pohybujú v stovkách až tisíckach eur. Záleží od konkrétneho modelu. Nuž ale pod videom sa našli aj komenty smerujúce k tomu, že v poličke sa nenachádzajú len originálne kúsky, ale kde tu je v nich mixnutý aj fejk. My zase také odborníčky na falzifikáty nie sme, takže to nechávame na vaše posúdenie.

 

Triedila som si kabelocky a tieto nosim najviac ❤️ #Gucci #chanel #Lv #versace #mk #valentino #McM #dior

A post shared by Zuzana Plačková New (@queen.plackova) on

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.