Zuzana Plačková je rozlietaná na všetky strany. Pokiaľ si neužíva luxus v dovolenkových destináciách, investuje svoj čas do rodiny či budovania biznisov, ktorých má rozbehnutých hneď niekoľko. Tento rok sa však influencerka intenzívne venuje aj príprave nového bývania! 

Úspešná podnikateľka a influencerka, ktorú sleduje na Instagrame takmer 700 tisíc ľudí, býva už niekoľko rokov s manželom Reném v byte. A hoci ich hniezdočko prekvitá luxusom, dvojica si minulý rok povedala, že je čas presťahovať sa do väčšieho.

Plačková a Strausz káva

Pred pár mesiacmi sa Zuzana pochválila, že so svojou polovičkou pilne pracujú na tom, aby si čo najskôr mohli zbaliť veci a usadiť sa v novom hniezdočku. No keďže domček stavajú od úplných základov, je jasné, že ich presun bude možné uskutočniť až o niekoľko mesiacov, ideálne na Vianoce. Aktuálne sa v ňom totiž ešte realizujú stavbári.

,,To chápu len ľudia, čo stavajú a nekupujú hotové,“ málinko sa posťažovala Zuzka, ktorá fanúšikom ponúkla aj malú prehliadku toho, ako to v týchto dňoch v jej dome snov vyzerá.

Okrem luxusnej vilky by mal na pozemku stáť i domček pre hostí, ponúkajúci pohodlie a súkromie pre blízkych známej dvojice. To, kde sa ale manželia Strauszovci rozhodli zapustiť korene, je zatiaľ ešte malým tajomstvom – nádherná cesta k novej adrese však napovedá, že to bude s najväčšou pravdepodobnosoťu mimo centra Bratislavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova