Zuzana Plačková kraľuje slovenského Instagramu doslova už celé roky. Od jej účinkovania v reality šou Hotel Paradise si zbiera fanúšikov, ktorí denne sledujú jej osobný a aj profesný život. Temperamentná podnikateľka svojich followerov pozná veľmi dobre a vie, čo im ponúknuť, aby si ich dlhodobo udržala. Avšak i na prvý pohľad dokonalá tmavovláska občas ukáže, aké triky sa za jej fotografiami skrývajú. 

Vlastná značka, limitované kolekcie, neuveriteľné spolupráce, ale aj luxusné dovolenky, nočný život a čas strávený s rodinou – takto by sa dali v rýchlosti zhrnúť príspevky Zuzany Plačkovej, ktorá sa na Instagrame pýši celkom 679 tisíc odberateľmi. Práve týmto ľuďom známa brunetka ukázala, ako jej dokonalé bruško zdobené tetovaniami vyzerá v realite.

zuzana plačková

Silikónová podnikateľka sa neraz na sociálnych sieťach pochválila plavkami z vlastnej kolekcie. Tentokrát sa pripomenula v červených bikinách, zdobených zlatým ornamentom, v ktorých ju jej sledovatelia videli už aj predtým. Rozdiel je ale v tom, že Zuzana predviedla dve alternatívy, ako sa dá v tomto plaveckom úbore, odhaľujúcom veľkú časť tela, odprezentovať.

,,Instagram alebo realita? Všetko je to vždy uhol pohľadu,” napísala rodáčka z Čadce do denných príbehov, kde zverejnila koláž snímok svojho bruška. Kým ľavá časť by bezpochyby mierila na sociálne siete, na tej pravej môžeme vidieť dve fotografie opáleného tela bez akýchkoľvek póz, umelo vytvárajúcich dojem vypracovaných svalov na trupe. 29-ročná kráska tak sama potvrdzuje, že naozaj nie je všetko zlato, čo sa blyští.

FOTKY Zuzky v plavkách nájdete TU<<<

Zuzana Plačková v domove dôchodcov

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova